שם:
טל':
אימייל:
הודעה:
 


 

מערכות הגברה ותאורה
סקאנר לייט נחשבת לאחת החברות המובילות בארץ לייצור, לשיווק ולהתקנה של מערכות הגברה ותאורה מקצועיות, מסכי LED ומוצרים מבוססי לדים.
מערכת הגברה ותאורה, למעשה עובדות במקביל ויחדיו נותנות לאירוע/למופע/למסיבה וכן הלאה, את השילוב המושלם בין אור וקול. החיבור בין שניהם כאשר גם מערכת ההגברה, והתאורה הם איכותיים ומותאמים מביא לאימפקט עצום ויכול להשאיר את הלקוח עם חוויה מדהימה.
בסקאנר לייט, מבינים את צרכי הלקוח, מקשיבים לכם, בוחנים את הצרכים, התקציב, אופי הארוע, את הקהל המגיע אליו ויחדיו מספקים שירותי הגברה ותאורה הולמים ומתאימים. כאשר אנחנו מדברים על מערכת הגברה איכותית אנחנו מתכוונים למערכת אשר מסוגלת לדגום את הצליל אשר מועבר לחלל האולם, ולשלוט בעוצמת הווליום שלו. כדי שהיא תהיה איכותית היא צריכה להכיל מספר אלמנטים:
רמקולים - המיועדים לתדרים גבוהים הם אלה שמעבירים את הקול בעוצמה גם בשטחים גדולים - שם יש צורך במספר רב של רמקולים אשר יחדיו יספקו צלילים בעוצמה גבוהה יותר, כמובן שישנה חשיבות לסוג הרמקולים ולסוג המופע.
סאבים - המעבירים את התדרים הנמוכים של הצליל. וההפרדה בין התדר הנמוך לגבוה יוצרת את איכות הצליל שמתקבלת.
פרוססורים (אקולייזרים) - שתפקידם הוא לנקות את הצליל מרעשים לא רצויים. מיקסר בעל מספר ערוצים כדי שבסופו של דבר יתקבל צליל איכותי ומגברים בניגוד למערכת הגברה ביתית שאינה כוללת מיקסר בעל ערוצים רבים, מערכת המיועדת עבור מופעים התאורה, ביחד עם ההגברה, הם המרכיבים החשובים ביותר ליצירת אווירה טובה ואורוע מוצלח.
סקאנר לייט ידאגו לספק לכם את הפתרונות הטובים והמקיפים ביותר בין אם מדובר על שירותי תאורה לאירועים, ובין אם על התקנות קבע, משתמשים במוצרים הטובים והמתקדמים ביותר בשוק. הפתרונות השונים שאנו מספקים מבחינת התאורה הם מגוונים:תאורת הצפה, תאורה דקורטיבית, תאורה לבמות, פנסים חכמים, מכונות עשן, גנרטורים ועוד רבים.
אנחנו מספקים פתרונות הן למקומות פתוחים וגדולים והן למקומות סגורים. הניסיון הרב של סקאנר לייט פרופשונל, בכל עולם מסכי הלד, מערכות תאורת לד ומערכות הגברה, בשילוב של אנשי מקצוע מנוסים, אדיבים ומקצועיים וחשיבה יצירתית מאפשר לנו לספק ללקוחות את התוצר המתקדם והמשוכלל, הטוב ביותר ללא פשרות, במהירות וביעילות.

סקאנר לייט | שלטי לד לעסקים | מסכי לד | תאורת לד | שילוט דיגיטלי לעסקיםפרוייקטים | בין לקוחותינו | מידע מקצועי | מפת אתרצור קשר 

 

סקנר לייט שילוט לדים ופתרונות תאורת לדים לעסקים, כתובתנו: האורגים 5 חולון, טל: 077-7296316