מסכים ניידים

סקנר לייט מובילה בתחום מסכי LED לבמות, אולמות אירועים וכנסים. מסכי לד ניידים מיועדים לקידום ופרסום כגון אצטדיונים , פארקים ועוד… את המסכים אפשר להעביר בקלות ממקום למקום ועל-ידי כך לחסוך בעלויות.
כשמדברים על מסכי לד חיצוניים – אי אפשר שלא להזכיר את נוזא מסכי הלד הניידים, שהפך לא מזמן ללהיט חם. מדובר במסכים אשר מיועדים לפרסום ושיווק, למשל לאצטדיון ספורט, למופע בפארק ועוד.

המסכים הם אך ורק למטרות של קידום מכירות ופרסום. הרזולוציות הרווחות למסכי לד ניידים בגודל ממוצע של – 15 מ"ר, ינועו בין 10 מ"מ – 15 מ"מ פיזי ומרחק הצפייה יכול להיות מאד קרוב ועד למרחק בינוני (מספר מטרים) .

כאשר מדובר במסך גדול יותר, קרי: 30 מ"ר , יש להניח כי מדובר על מרחקי צפייה גבוהים יותר – מ- 40 מטר ומעלה ואילו אז הרזולוציה תעמוד על 20 מ"מ פיזי. להבדיל ממסכי לד קבועים, יש למשקל של מסך לד נייד משמעות רבה.

אנחנו בסקאנר לייט משתמשים ומעודדים שימוש במארזי אלומיניום, אשר מפחיתים בשל כך, ממשקלם בצורה משמעותית, וכן, רצוי להשתמש במארזים ייעודיים כך שהתנודה של המסכים לא תפגע בהם ובאיכות ההקרנה שלהם.

עובדי חברת סקאנר לייט הנם בעלי ניסיון רב בתחום, מקצועיים ואדיבים והם ישמחו לייעץ לכם גם בסוגיית מסכי לד ניידים, על מנת שתוכלו לקבל את המוצר הנכון ביותר לדרישות שלכם. הניסיון הרב של סקאנר לייט, בכל עולם מסכי הלד, בשילוב של אנשי מקצוע מנוסים , אדיבים ומקצועיים וחשיבה יצירתית מאפשר לנו לספק ללקוחות את התוצר המתקדם והמשוכלל, הטוב ביותר ללא פשרות.

הכל אודות מסכים ניידים