תאורת לד איכותית להארת מבנים מבפנים ומבחוץ

הכנת הפקת האירוע מתבססת על שלבים רבים. אחד החשובים שבהם הוא תכנון תאורה חכמה. מהי תאורה חכמה ומדוע היא כה חשובה? תאורה חכמה היא לא רק מה שקורה כאשר זזים ורוקדים אלא גם ובעיקר מה שקורה בשגרה. בעתות שגרה יושבים לאכול, יושבים בקהל וצופים בנאומים של אישים חשובים, וההתהוות היא פסיבית. גם אז, בדומה למצבים אקטיביים, התאורה צריכה לשרת את הקהל על הצד הטוב ביותר. כאשר מכריזים על אנשים חשובים שצריכים לנאום ניתן לשים בסביבתם הילה לבנה של תאורה שתחליף את המיצגים הצבעוניים המאירים בזמני הריקודים והתנועה. למעשה, בכל רגע באירוע נדרשת תאורה מסוג אחר. בדיוק לשם כך, חברת תאורה חכמה תספק את פתרונות התאורה לכל רגע נתון בסילבוס המתהווה.

גיבוש פתרונות תאורה חכמה

רשת פיקסל וידאו קלה מאד להתקנה. היא קלת משקל ובאמצעותה ניתן להאיר בקלות בניינים מבחוץ. גובהו של פיקסל בודד ברשת זו נע בין 60 ל- 100 מ"מ ומאפשר צפייה ברזולוציה אופטימאלית גם מקרוב וגם ממרחק. ברשת פיקסל וידאו משתמשים בעיקר להארת בניינים מבחוץ, בהם מתקיימים אירועים, או להארת מבנה חוץ שבדרך כלל זקוק לתאורה לילית בשל תפקידו, למשל בית קולנוע. תאורת לד מסוג זה צוברת תאוצה במרכזי בילוי משמעותיים רבים בישראל.

דיגיטל טיוב לד להארה באמצעות צינור דק

דיגיטל טיוב לד הוא צינור לד ובו מנורות לד דקות ועגולות המסודרות בטור או בשורה. הוא מתאים גם לתאורה ישירה וגם לראות מפוזרת. הייעוד שלו יכול להיות גם בחוץ להשלמת תאורת רשת פיקסל וידאו גדולה וגם בפנים כמוצר עצמאי. זו שורת תאורה מפוארת ומהירה מאד להתקנה.

תאורת לד אדריכלית ייעודית

תאורת לד אדריכלית מיועדת כמעט לכל מטרה משלימה בה נדרשת תאורה צבעונית: להארת שלטי חוצות בבניינים בלילה, להארה מיוחדת במתחמים פנימיים שונים, הכוללת שימוש בצורות מיוחדות (למשל בניית אנימציות לילדים עם עזרי תאורה או הכנת שלט כניסה לחדר או אולם יוקרתי). תאורת לד אדריכלית משלימה כל פרויקט לד מקורי שנדרש לכם.

סקנר לייט – תאורת לד בהתאמה לכל אירוע ומיזם

בחברת סקנר לייט ניתן למצוא פתרונות תאורת לד איכותיים לכל מטרה. החברה מתמחה בהארת אירועים, בהארת מבנים פנימיים ובתאורה זמנית או קבועה לכל מטרה. לחברה צי פתרונות אדריכליים של תאורת לד המאפשרים הכנת שלטים דיגיטליים או הארת שלט רגיל עם תאורות לד מסביבו. לחברה פרויקטים מקוריים בתחום תאורת לד המיועדים לכל מטרה, החל מעולמם של ילדים ועד לתאורת שלטים וטיפוגרפיה לסוגיה. למידע ופרטים ניתן ליצור קשר עם סקנר לייט.