תאורת הצפה

מיטב מהנדסי חברת סקאנר לייט פיתחו בשיתוף עם פיליפס לומילד וחברת VS גרמניה.
פעמוני לד לתאורה בטכנולוגיית לד לבעלי גוף קירור בטכנולוגיית Hit pipe. בגוף זה קיימים חיישנים רבים כגון: חיישן טמפרטורה, חיישן זרם וחיישן עוצמת הארה.

לגופים אלה קיים מכון תקנים ישראלי מלא.

בתקנים: פוטוביולוגי, FCC ,EMC ,LM80 ,M79
לגופים אלה אחריות מלאה מקיפה לחמש שנים פעמון לד זה מותקן ברשתות נבחרות בארץ.
בסקאנר לייט תמצאו מגוון פתרונות תאורה המתאימים לכל דרישה. אחד מהם הוא תאורת הצפה. תאורת הצפה נועדה להאיר באור חזק ומציף חלל אשר זקוק לתאורה חזקה. יש מגוון צורות לתאורת ההצפה, חלק מיועדות לתאורת גינה ונוי, חלק לתאורת שבילים, לחניונים ועוד. 

כיצד זה עובד? תאורת ההצפה או כפי שמכנים אותה, תאורת שטיפה, מתאפשרת באמצעות גופי תאורה בעלי עוצמה רבה במיוחד, שמסוגלים להאיר שטח נרחב, אנחנו בסקאנר לייט עובדים עם תאורת הצפה LED משום שהיא חסכונית פי כמה וכמה מנורות ההלוגן שאינן חסכוניות בחשמל, היות ונורת הלד מחזיקה מעמד זמן רב יותר מכל נורה אחרת, והיא בעלת יכולת ניצול מקסימאלי של חשמל היא מגיעה ל- 50 אלף שעות עבודה. חשוב לזכור כי כאשר מדברים על תאורת הצפה, בעיקר, כאשר רוצים להאיר משטחי גינות חשוב שהם יהיו מוגנים ממים. סקאנר לייט , משווקת, מייצרת ומתקינה מגוון פתרונות תאורה לצרכים שונים, אנחנו עובדים עם ציוד מתקדם ומוביל, בשילוב של אנשי צוות מקצועיים ושירותיים אשר נותנים לכם את הפתרון הכולל והטוב ביותר לצרכים ולרצונות שלכם .

הכל אודות תאורת הצפה