תאורת לד

סקאנר לייט נחשבת לאחת החברות המובילות בארץ לייצור, לשיווק ולהתקנה של מערכות הגברה ותאורה מקצועיות, מסכי LED ומוצרים מבוססי לדים. לד היא למעשה דיודה הפולט פוטונים באורכי גל הנראים לעין. זוהי נורה מאוד קטנה אך יעילותה גבוהה מאד בהפקת אור. וככל שחולף הזמן ישנם עוד ועוד פיתוחים של תאורת הלד.


מדוע כדאי להשתמש בתאורת לד?
1. נורות הלד הן חסכוניות, ניתן לומר כי השימוש בהם מצמצם כ- 80% מצריכת האנרגיה.
2. מחזיקות מעמד למשך זמן רב – מדובר על כ- 20-40 אלף שעות, זמן הארוך בהרבה מכל נורה אחרת. אם נתרגם את זאת לשנים מדובר על שנים רבות של הארה רציפה.
3. נורת הלד מתאימה להתקנה בכל מקום! גם כאלה שהנגישות אליהם אינה קלה.
4. התחזוקה של נורות הלד היא אפסית ומינימלית.
5. היא פולטת מעט מאד חום, אין חשש מכוויה או התחממות של פריטים הנמצאים ממש בסמיכות אליה.
6. מניפת הצבעים של מנורת הלד הינה רחבה מכל מנורה אחרת, מה שמאפשר לחגוג בצבעים ואפשרויות של אור.
7. נורות הלד הן ידידותיות לסביבה, אינן מכילות חומרים רעילים והעובדה שהן פולטות מעט מאד חום הופכות אותה למוצר ירוק.
8. נורת הלד נדלקת ונכבית מהר מאד! היא מצוינת גם כתאורת חירום ו/או סימון.
היום ניתן למצוא מגוון שלם של נורות לד הבאות כנורות הברגה, כספוטים, כנורת זרקור ועוד. היא מצוינת גם לתאורה ממוקדת וגם לתאורה מפוזרת, וניתן להחליט גם באיזו עוצמה שהיא תאיר. ניתן להשתמש בתאורת לד בבית בכל מקום, ניתן להאיר בהן קירות חוץ מסדרונות ומעברים, מתאימה גם לשימושי חוץ בשל העובדה שהיא מחזיקה מעמד זמן רב הניסיון הרב של סקאנר לייט פרופשונל, בכל עולם מסכי הלד, מערכות תאורת לד ומערכות הגברה, בשילוב של אנשי מקצוע מנוסים , אדיבים ומקצועיים וחשיבה יצירתית מאפשר לנו לספק ללקוחות את התוצר המתקדם והמשוכלל, הטוב ביותר ללא פשרות, במהירות וביעילות.

הכל אודות תאורת לד

מהי תאורת לד?

תאורת LED היא תאורה המבוססת על אור חשמלי במקום אור להט. אור כזה אינו מצריך החלפה של תשתיות תאורה, שיכולות להיות שמישות באופן קבוע במרחב

קרא עוד »

איך בוחרים תאורת לד?

מומלץ לבחור תאורת לד בהתאם ליעוד שלה. תאורת לד יכולה לשמש לעיבוי קירות מבחוץ, לעיבוי קירות מבפנים, לעיבוי תאורת התקרה הכללית ואפילו לעיבוי עיצוב המרצפות

קרא עוד »